Artev HABERLER

Artev Haberler

 Artev Global 19 Mayıs

Artev Global olarak Soma’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı diliyoruz.

 Kuşadası Satılık Daire ARTEV GLOBAL KUŞADASI EVLERİ’NDE YAŞAM!

Özyer Group tarafından Kuşadası’nda yapılan “Artev Global Kuşadası Evleri” Kuşadası aşıklarını bekliyor. Klasik Bodrum evi mimarisinden farklı bir bakış açısıyla ve yalın bir dokunuşla hazırlanan proje, muhteşem manzarası ile de farkını ortaya koyuyor.

 Artev Global Roadshow Artev Global yetkilileri FİTİAD’ı ziyaret etti

Ege ve Akdeniz’in en büyük turizm ve inşaat şirketlerinden Artev Global yetkilileri Finlandiya Türkiye İşadamları Derneği’ni (FİTİAD) ziyaret ederek turizm alanında bilgilendirmede bulundular.

  ARTEV Global’in Tatil Köyleri İskandinavya Pazarında Görücüye Çıktı

Türkiye’nin değerli sahil merkezleri olan, “Bodrum, Dalaman, Kuşadası, Göçek, Didim” gibi özel bölgelerde sosyal alanları geniş, denizi, güneşi, yeşil alanı, ormanı, havuzları başta olmak üzere, aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaç düşünülerek hazırlanmış ve üstelik ful mobilyalı yazlıklar yeni sahiplerini arıyor.

 Bodrum Dans PROJE EKİBİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Bodrum Dans Kulübü, Proje Geliştirme Ofisi bünyesinde kurulan PROJE EKİBİ’nin, Artev Global Turguoise Resort tesislerinde yapılan ve üç gün süren semineri tamamladı.